CDA2L40TN-175N SMC
Product Details
Manufacturer:
Manufacturer part number:
CDA2L40TN-175N
CBT - SIDNEY
Alternate Supplier #
2066A_US
Specifications
Auto Switch:No Switch
Bore Size:40mm
Lead Wire or Prewired Connector:0.5m (Or None in the Case of No Switch)
Magnet:D (Built-in)
Model Selection:Standard
Mounting:L (Axial Foot)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Stroke:175mm