CDA2L80-250-B54L3 SMC
Product Details
Manufacturer:
Manufacturer part number:
CDA2L80-250-B54L3
CBT - SIDNEY
Alternate Supplier #
2066A_US
Specifications
Auto Switch:B54--Reed, DC Volt >5 <24, AC Volt <200, LED, Lead Wire
Bore Size:80mm
Lead Wire or Prewired Connector:L (3m)
Magnet:D (Built-in)
Model Selection:Standard
Mounting:L (Axial Foot)
Number:3 pcs.
Stroke:250mm