CDA2T50-150-Y7P SMC
Manufacturer part number:
CDA2T50-150-Y7P
Alternate Supplier #
2066A_US
Specifications
Auto Switch:Y7P--Solid State, Gen. Purpose, 3 Wire PNP, Horizontal
Bore Size:50mm
Lead Wire or Prewired Connector:0.5m (Or None in the Case of No Switch)
Stroke:150mm