CDA2T50-500-A53L SMC
Manufacturer part number:
CDA2T50-500-A53L
Alternate Supplier #
2066A_US
Specifications
Auto Switch:A53--Reed, DC Volt >5<24, LED
Bore Size:50mm
Lead Wire or Prewired Connector:L (3m)
Stroke:500mm