CDA2T63-100N-A54L SMC
Manufacturer part number:
CDA2T63-100N-A54L
CBT - SIDNEY
Alternate Supplier #
2066A_US
Specifications
Auto Switch:A54--Reed, DC Volt >5<24, AC Volt <200, LED
Bore Size:63mm
Lead Wire or Prewired Connector:L (3m)
Stroke:100mm