CDA2T63-175-A54S SMC
Manufacturer part number:
CDA2T63-175-A54S
Alternate Supplier #
2066A_US
Specifications
Auto Switch:A54--Reed, DC Volt >5<24, AC Volt <200, LED
Bore Size:63mm
Lead Wire or Prewired Connector:0.5m (Or None in the Case of No Switch)
Mounting:T (Center Trunnion)
Number:S (1 pc)
Stroke:175mm