CDBA2F40-125-HN-A53L3 SMC
Product Details
Manufacturer:
Manufacturer part number:
CDBA2F40-125-HN-A53L3
CBT - SIDNEY
Alternate Supplier #
2087A_copy
Specifications
Auto Switch:A53L--Reed, DC Volt >5<24, LED, 3M
Bore Size:40mm
Lock Position:H (Rear Locking)
Magnet:D (Built-in)
Mounting:F (Front Flange)
Number:3 pcs.
Release Type:N (Non-locking Type)
Stroke:125mm