CDBA2F50-150-HL-J59WL SMC
Manufacturer part number:
CDBA2F50-150-HL-J59WL
Alternate Supplier #
2087A_copy
Specifications
Auto Switch:J79WL--Solid State, 2-color Indication, 2 Wire, Horizontal, 3M
Bore Size:50mm
Lock Position:H (Rear Locking)
Magnet:D (Built-in)
Mounting:F (Front Flange)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Release Type:L (Locking)
Stroke:150mm