CDBA2F63-500-HL-A53 SMC
Manufacturer part number:
CDBA2F63-500-HL-A53
CBT - SIDNEY
Alternate Supplier #
2087A_copy
Specifications
Auto Switch:A53--Reed, DC Volt >5<24, LED, 0.5M
Bore Size:63mm
Lock Position:H (Rear Locking)
Magnet:D (Built-in)
Mounting:F (Front Flange)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Release Type:L (Locking)
Stroke:500mm