CDBA2T50-100-HN SMC
Manufacturer part number:
CDBA2T50-100-HN
CBT - SIDNEY
Alternate Supplier #
2087A_copy
Specifications
Auto Switch:No Switch
Bore Size:50mm
Lock Position:H (Rear Locking)
Magnet:D (Built-in)
Mounting:T (Center Trunnion)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Release Type:N (Non-locking Type)
Stroke:100mm