CDG1BN50-200A-XC8 SMC
Product Details
Manufacturer:
Manufacturer part number:
CDG1BN50-200A-XC8
Alternate Supplier #
8024X
Specifications
Auto Switch:No Switch
Bore Size:50mm
Lead Wire or Prewired Connector:0.5m (Or None in the Case of No Switch)
Magnet:D (Built-In)
Mounting:B (Basic Style)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Piping:Screw-in Piping
Rod Boot:None
Stroke:200mm
Stroke Adjust Symbol:A (0 to 25mm)