CDQ2A12-25DZ-M9PWL-R04US SMC
Manufacturer part number:
CDQ2A12-25DZ-M9PWL-R04US
CBT - SIDNEY
Specifications
Applicable Tubing:4mm
Auto Switch:M9PW--Solid State, 2-color Indication, 3 Wire PNP, Horizontal
Auto Switch Groove:Z (Auto Switch Mounting Grooves)
Body Option:Standard (Rod End Female Thread)
Bore Size:12mm
Lead Wire or Prewired Connector:L (3m)
Speed Control Type:R (Right Angle)
Stroke:25mm