CDQ2A20-50DMZ-R04US SMC
Manufacturer part number:
CDQ2A20-50DMZ-R04US
CBT - SIDNEY
Specifications
Applicable Tubing:4mm
Auto Switch:No Switch
Auto Switch Groove:Z (Auto Switch Mounting Grooves)
Body Option:M (Rod End Male Thread)
Bore Size:20mm
Lead Wire or Prewired Connector:0.5m (Or None in the Case of No Switch)
Speed Control Type:R (Right Angle)
Stroke:50mm