CDQ2A32-100DMZ-M9BWM-R06US SMC
Manufacturer part number:
CDQ2A32-100DMZ-M9BWM-R06US
CBT - SIDNEY
Specifications
Applicable Tubing:6mm
Auto Switch:M9BW--Solid State, 2-color Indication, 2 Wire, Horizontal
Auto Switch Groove:Z (Auto Switch Mounting Grooves)
Body Option:M (Rod End Male Thread)
Bore Size:32mm
Lead Wire or Prewired Connector:M (1m)
Speed Control Type:R (Right Angle)
Stroke:100mm