CDQ2A32-35DZ-M9NZ-R06US SMC
Manufacturer part number:
CDQ2A32-35DZ-M9NZ-R06US
CBT - SIDNEY
Specifications
Applicable Tubing:6mm
Auto Switch:M9N--Solid State , Gen. Purpose, 3 Wire NPN, Horizontal
Auto Switch Groove:Z (Auto Switch Mounting Grooves)
Body Option:Standard (Rod End Female Thread)
Bore Size:32mm
Lead Wire or Prewired Connector:Z (5m)
Speed Control Type:R (Right Angle)
Stroke:35mm