CDS2D160-100 SMC
Product Details
Manufacturer:
Manufacturer part number:
CDS2D160-100
Alternate Supplier #
2073A
Specifications
Auto Switch:No Switch
Bore Size:160mm
Lead Wire or Prewired Connector:0.5m (Or None in the Case of No Switch)
Magnet:D (Built-in)
Mounting:D (Double Clevis)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Port Thread:Rc
Rod Boot:None
Stroke:100mm