CHNB25-75 SMC
Product Details
Manufacturer:
Manufacturer part number:
CHNB25-75
Alternate Supplier #
2131A
Specifications
Auto Switch:No Switch
Bore Size:25mm
Lead Wire or Prewired Connector:0.5m (Or None in the Case of No Switch)
Mounting:B (Basic)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Stroke:75mm