CQ2B180-125DCM SMC
Product Details
Manufacturer:
Manufacturer part number:
CQ2B180-125DCM
CBT - SIDNEY
Alternate Supplier #
2040A
Specifications
Auto Switch:No Switch
Body Option:M (Rod End Male Thread)
Bore Size:180mm
Magnet:None
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Stroke:125mm