CQ2B200-300DCM SMC
Manufacturer part number:
CQ2B200-300DCM
CBT - SIDNEY
Alternate Supplier #
2040A
Specifications
Auto Switch:No Switch
Body Option:M (Rod End Male Thread)
Bore Size:200mm
Magnet:None
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Stroke:300mm