CQP2B63-10D SMC
Product Details
Manufacturer:
Manufacturer part number:
CQP2B63-10D
CBT - SIDNEY
Description
Type
Standard
Alternate Supplier #
2031V
Specifications
Auto Switch:No Switch
Body Option:Standard (Rod End Female Thread)
Bore Size:63mm
Lead Wire or Prewired Connector:0.5m or None in the Case of No Switch
Magnet:None
Number:2 pcs. or None in the Case of No Switch
Port Thread Type:Rc: 32-100 Bore; M Thread 12 to 25 Bore
Stroke:10mm