CS2G125TN-250 SMC
Product Details
Manufacturer:
Manufacturer part number:
CS2G125TN-250
Alternate Supplier #
2073A
Specifications
Auto Switch:No Switch
Bore Size:125mm
Lead Wire or Prewired Connector:0.5m (Or None in the Case of No Switch)
Magnet:None
Mounting:G (Head Flange)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Port Thread:TN (NPT)
Rod Boot:None
Stroke:250mm