LECA6N-LEYG25MAA-300 SMC
Product Details
Manufacturer:
Manufacturer part number:
LECA6N-LEYG25MAA-300
Description
Type
G ( Guide Rod)
Alternate Supplier #
8441E
Specifications
25:12mm
32:16mm)
Bearing Type:M (Slide Bearing)
Body Size:25
Compatible Motor:A (Servo Motor, 24VDC)
DIN Rail:Screw Mounting
I/O Cable Length:w/o Cable
Lead:A (16
Motor Mounting:Top Mounting Type
Motor Type:A (Servo Motor, 24 VDC)
Parallel I/O Type:N (NPN)
Stroke:300mm