LECP6N3D-LEY32C-200 SMC
Manufacturer part number:
LECP6N3D-LEY32C-200
Description
Type
Rod Type
Alternate Supplier #
X8441EP
Specifications
25:3mm
32:4mm)
Bearing Type:None
Body Size:32
DIN Rail:D (DIN Rail Mounting)
I/O Cable Length:3m
Lead:C (16
Motor Mounting:Top Mounting Type
Parallel I/O Type:N (NPN)
Stroke:200mm