LEFB32T-700-S56P5D SMC
Manufacturer part number:
LEFB32T-700-S56P5D
Alternate Supplier #
7055A_US
Specifications
Actuator Cable:S (Standard Cable)
Actuator Cable Length:5 (5m)
Communication Plug Connector:None
Controller:6P (LECP6/LECA6 PNP, Step Data Input Type)
Controller Mounting:D (DIN Rail)
I/O Cable Length:5 (5m)
Motor:Step Motor (Servo 24 VDC)
Motor Option:w/o Lock
Size:32
Stroke:700mm