MGGLF32-75-M9PWSAPC-U06US SMC
Product Details
Manufacturer:
Manufacturer part number:
MGGLF32-75-M9PWSAPC-U06US
Specifications
Applicable Tubing:06 (06mm)
Auto Switch:M9PW--Solid State, 2-color Indication, 3 Wire PNP, Horizontal
Bore Size:32mm
Lead Wire or Prewired Connector:SAPC (0.5m Cord Length, M8-3 Pin Connector)
Mounting:F (Front Flange)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Speed Control Type:U (Universal)
Stroke:75mm