MGPM32-40Z-M9BL SMC
Manufacturer part number:
MGPM32-40Z-M9BL
CBT - SIDNEY
CBT - LEXINGTON
CBT - LOUISVILLE
Alternate Supplier #
2139A_US
Specifications
Auto Switch:M9B--Solid State, Gen. Purpose, 2 Wire, Horizontal
Bore 20-100:Rc
Bore Size:32mm
Lead Wire or Prewired Connector:L (3m)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Port Thread:Bore 12-16
Stroke:40mm