MGPM63-25Z-A93 SMC
Manufacturer part number:
MGPM63-25Z-A93
CBT - SIDNEY
CBT - LEXINGTON
CBT - LOUISVILLE
Alternate Supplier #
2139A_US
Specifications
Auto Switch:A93--Reed, DC Volt, AC Volt, LED, Horizontal
Bore 20-100:Rc
Bore Size:63mm
Lead Wire or Prewired Connector:0.5m (Or None in the Case of No Switch)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Port Thread:Bore 12-16
Stroke:25mm