MGPM80-175Z-M9BSAPC SMC
Manufacturer part number:
MGPM80-175Z-M9BSAPC
Alternate Supplier #
2139A_US
Specifications
Auto Switch:M9B--Solid State, Gen. Purpose, 2 Wire, Horizontal
Bore 20-100:Rc
Bore Size:80mm
Lead Wire or Prewired Connector:SAPC (0.5m Cord Length, M8-3 Pin Connector)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Port Thread:Bore 12-16
Stroke:175mm