MRQFS40-175CAX-A73L-X10 SMC
Product Details
Manufacturer:
Manufacturer part number:
MRQFS40-175CAX-A73L-X10
CBT - SIDNEY
Specifications
Air Cushion:C (Air Cushion on Linear Motion Part)
Auto Switch:A73--Reed, DC Volt.>5,<24, AC Volt.<100, LED, Lead Wire, Vertical, 0.5M
Lead Wire or Prewired Connector:L (3m)
Made-to-Order:X10 [Long Stroke (101 to 200mm)]
Mounting:F (Flange)
Number:4 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Port Thread:Rc 1/8
Rotation Angle:A (80?~100?)
Size:40mm
Stroke:175mm