MXS25-50-A90L SMC
Manufacturer part number:
MXS25-50-A90L
CBT - SIDNEY
Alternate Supplier #
3123_US
Specifications
Adjuster:w/o Adjuster
Auto Switch:A90--Reed, AC Volt, Horizontal, 0.5M
Bore Size:25mm
Function:Standard
Lead Wire or Prewired Connector:L (3m Lead Wire)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Port Thread:Rc
Stroke:50mm
Stroke Adjuster:Standard, 5mm
Bore Size
25 mm
Stroke
50 mm