MXS25-75AS-M9BL SMC
Manufacturer part number:
MXS25-75AS-M9BL
Alternate Supplier #
3123_US
Specifications
Adjuster:AS (Adjuster on Extension End)
Auto Switch:M9B--Solid State, Gen. Purpose, 2 Wire, Horizontal
Bore Size:25mm
Function:Standard
Lead Wire or Prewired Connector:L (3m Lead Wire)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Port Thread:Rc
Stroke:75mm
Stroke Adjuster:Standard, 5mm
Bore Size
25 mm
Stroke
75 mm