MXS25L-125-A93 SMC
Manufacturer part number:
MXS25L-125-A93
CBT - SIDNEY
Alternate Supplier #
3123A_US
Specifications
Adjuster:w/o Adjuster
Auto Switch:A93--Reed, DC Volt, AC Volt, LED, Horizontal, 0.5M
Bore Size:?25
Lead Wire or Prewired Connector:0.5m (Or None in the Case of No Switch)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Port Thread:Rc
Stroke:125mm
Stroke Adjuster:Standard, 5mm
Bore Size
25 mm
Stroke
125 mm