MXS25L-75A-M9PL SMC
Manufacturer part number:
MXS25L-75A-M9PL
CBT - SIDNEY
Alternate Supplier #
3123A_US
Specifications
Adjuster:A (Both Sides Adjusters)
Auto Switch:M9P--Solid State, Gen. Purpose, 3 Wire PNP, Horizontal, 0.5M
Bore Size:?25
Lead Wire or Prewired Connector:L (3m)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Port Thread:Rc
Stroke:75mm
Stroke Adjuster:Standard, 5mm
Bore Size
25 mm
Stroke
75 mm