MXS6-10AS-A90L SMC
Manufacturer part number:
MXS6-10AS-A90L
CBT - SIDNEY
Specifications
Adjuster:AS (Adjuster on Extension End)
Auto Switch:A90--Reed, AC Volt, Horizontal, 0.5M
Bore Size:6mm
Function:Standard
Lead Wire or Prewired Connector:L (3m Lead Wire)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Port Thread:Rc
Stroke:10mm
Stroke Adjuster:Standard, 5mm
Bore Size
6 mm
Stroke
10 mm