MXS6L-30-A93L SMC
Manufacturer part number:
MXS6L-30-A93L
CBT - SIDNEY
Alternate Supplier #
3123A_US
Specifications
Adjuster:w/o Adjuster
Auto Switch:A93--Reed, DC Volt, AC Volt, LED, Horizontal, 0.5M
Bore Size:?6
Lead Wire or Prewired Connector:L (3m)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Port Thread:Rc
Stroke:30mm
Stroke Adjuster:Standard, 5mm
Bore Size
6 mm
Stroke
30 mm