MXS8-10-A93V SMC
Manufacturer part number:
MXS8-10-A93V
CBT - SIDNEY
Specifications
Adjuster:w/o Adjuster
Auto Switch:A93V--Reed, DC Volt, AC Volt, LED, Vertical, 0.5M
Bore Size:8mm
Function:Standard
Lead Wire or Prewired Connector:0.5m Lead Wire (Or None in the Case of No Switch)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Port Thread:Rc
Stroke:10mm
Stroke Adjuster:Standard, 5mm
Bore Size
8 mm
Stroke
10 mm