P90-8M-85-E DOD
Product Details
Manufacturer:
Manufacturer part number:
P90-8M-85-E
CBT - SIDNEY
CBT - LEXINGTON
CBT - LOUISVILLE
Availability:
Ships in 3-5 days.
Estimated dates are contingent upon manufacturer stock.
Price on Request
Description
Brand Name
Dodge
Specifications
Belt Width:85 MM
Country of Origin:CN
Finish:E
Material:CAST IRON
Number of Teeth:90
Outside Diameter:3.7500 in
Pitch Diameter:8MM